Hakkımızda

Hakkımızda

Gökçay Grup almış olduğu bayilik ve temsilciliklerle, yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyata size sunarak, bölgemizde fiyat/kalite bağlamında güçlü bir çözüm ortağı olmuştur. Müşteri merkezli hizmet politikamızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Gökçay Grup olarak yeniliklere açık, piyasa şartlarına kendini hızla adapte edebilen bir firma olmamız sayesinde müşterilerimizin takdirlerini kazanırken, geniş müşteri portföyümüze her geçen gün yeni firmaları eklemekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Firmamızla ilgili her konuda bizimle gönül rahatlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmekten mutluluk duyar, bol kazançlı günler dileriz.

Mersin Gökçay Grup

Vizyonumuz

Bizler sektörümüzün ihtiyaçlarının farkında olarak, sektörümüzde faaliyet gösteren firmaların başarısını kendi başarımız kabul etmekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimizin en doğru şekilde bilgilendirilmesi için özen göstermekteyiz. Firma olarak prensibimiz müşterilerimizle kalıcı ve uzun soluklu çözüm ortaklıkları kurarak, bugünü değil, geleceği birlikte inşa etmektir. Bu sebeple Gökçay Grup olarak önceliğimiz daima müşterilerimizin başarısı ve memnuniyetidir. Bulunduğumuz piyasada aranan bir çözüm ortağı olmanın da tek yolu budur..

Misyonumuz

Gökçay Grup olarak sektörümüzdeki tüm firmalarla iç içe fakat hepsinden bağımsız bir kalite politikası oluşturarak, sunduğumuz hizmet kalitesini gün geçtikçe yükseltmeyi kendimize amaç edindik. Çünkü biz biliyoruz ki, müşterilerimiz güçlendikçe biz de güçleneceğiz. Onlar başarılı oldukça bu aynı zamanda bizim de başarımız olacak. Bir firmayı başarılı kılan yegane şeyin müşteri memnuniyeti olduğunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetinin hem kısa hem uzun vadede bizlere ticaret potansiyeli, marka tanıtımı, piyasada kalıcılık ve güvenilirlik yani kısaca BAŞARI olarak döneceğini düşündüğümüz için hedefimiz daima önce müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizi başarıya ulaştırmaktır. Tüm bu hedefler ışığında amacımız firmamızı faaliyet gösterdiği her alanda örnek bir kurum haline getirmektir.